Kullanım Alanları Nelerdir?
 
Özellikleri Nelerdir?
 
  Yüksekte çalışmak için gerekli olan iskele özellikleri değerlendirildiğinde, dizayn ve güvenlik açısından ön plandadır. İnşaatta iş kazalarını minimuma indiren platform iskele, kurulumu oldukça kolay olan bir iskele türüdür. Bu nedenle de büyük ölçüde tercih edilmektedir. Ağrılıkta 1000 kilogram taşıyabilmektedir. En yüksek platform uzunluğu ise, 10,6 metre civarındadır. Uygulama yüksekleri tek ankrajla 12 metre, ankrajsız 10 ve cephe ankrajla 100 metredir. Klasik örümcek iskelelere göre pratik bir kuruluma sahip olan platform iskele özellikleri ile diğer iskelelerden farklılaşmaktadır. Hareketli cephe platformları, inşaatta iş yükünü azaltmak için büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.
 
Kiralama Şartları Nelerdir?
 
  Şirket ve şahıs olmak üzere, iki farklı şekilde kiralanması mümkündür. Her ikisinin de kiralama şartları birbirinden farklıdır.Bir şirket tarafından kiralanmak isteniyorsa; yetkili imza sirküleri, ikametgah senedi, kaşe, vergi levhası fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve teminat senedi gereklidir.Bir şahıs tarafından kiralanmak isteniyorsa; ikametgâh senedi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve kefil ya da referans gereklidir. İskelenin ücret bedeli peşin alınabilir. İskele için nakliye aracı temin edilebilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan malzemeler kiralama şartları kiralama türüne bağlı olarak değişmektedir. Kiralanan iskeleler her seferinde temizlenmektedir. Kiraya verilmeden önce kontrolden geçmektedir. Dayanıklı olmayan platform iskele, kiraya verilmemektedir.
 
Kullanım Alanları Nelerdir?
 
  Genel olarak inşaatlarda ve dış cephe tasarımlarında kullanılan , kurulumunun kolay olması sebebiyle tercih sebebidir. Güvenli ve konforlu çalışma ortamı sunan platform iskele, şirketler ya da şahıslarca kiralanabilmektedir. Kurulum ve sökülmesi kolay olması bakımından yapılacak olan inşaat projelerinde, dış cephe uygulamalarında ve cephe onarım işlemlerinde platform iskeleler kullanılabilmektedir.
 
  İş kazalarının olabildiğince aza indirilmesi bakımından iş güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir. İnşaatta güvenliğin sağlanması ise, güvenli iskelelerin kullanılmasından geçmektedir. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak elde edilen , en çok tercih edilen iskelelerdendir. Güvenli olması, pratik olması ve kolay kurulup, sökülebilmesi açısından tercih edilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda güven içerisinde kiralayabilmeniz mümkündür.
 

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: https://www.ankaraiskelekiralama.net/