Kiralama Şartları Nelerdir?
 
1. Özellikleri
 
  İskeleler, oldukça farklı alanlarda kullanılan ve çeşitli biçimlerde üretilen platformlardır. Genellikle yapıların dış cephelerinde kullanılan iskeleler, iç cephelerde yüksekliğin fazla olduğu alanlarda da kullanılabilmektedir. Bu sebeple de iskelelere bulunan talepler her yapı inşa edilirken artmaktadır. Dolayısıyla farklı özelliklere sahip olan iskeleler yardımı ile yüksekliği fazla olan yapılarda kolaylıkla işlem gerçekleştirilebilir.
 
  İskele çeşitlerinden biri olan bu ürünler, farklı alanlarda kullanılıyor olmasına ek olarak işçilere de büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikleri de bir hayli fazla olduğu için yerden ve zamandan fazlasıyla tasarruf edilmektedir. İlk olarak zemine sabitlenen iskele, bir takım ağırlıkların üzerine koyulması ile sallanmayı ve kaymayı engellemektedir. Çeşitli düğmeler vasıtası ile yukarı, aşağı ve sola, sağa hareket eden iskele, bu sayede işlerin daha hızlı gerçekleştirilebilmesini mümkün kılmaktadır.
 
Özellikleri diğer tiplere göre daha fazla olduğu için daha yüksek oranda talep almaktadır. Kendinden zemine sahip olan iskele, bu özelliği sayesinde işçilerin sürekli olarak kalasları kaydırarak zaman kaybetmesini engellemektedir. Kayar zemin aracılığı ile kolaylıkla işlem gerçekleştirilebilmektedir.
 
 2. Kullanım Alanları
 
Kullanım alanları diğer iskele tiplerine göre daha çeşitlidir. Bunun sebebi ise daha güvenilir olmasıdır. Yere iyice sabitlenmiş olan iskele sayesinde her türlü dış cephe işleri gerçekleştirilebilmektedir. Isı yalıtımı olarak adlandırılan mantolama işlerinde, dış cephenin boyanmasında, dış cephe tamiratında veyahut da onarımında ürün kullanılabilmektedir.
 
  Kimi zaman dış cepheye reklamlar asılabilmekte ve reklam amaçlı olarak boyama yapılabilmektedir. Bu ve bunun gibi reklam işlerinde ve afiş asımında otomatik iskele tercih edilebilmektedir. Metal malzemeden yapılan iskeleler, bu sayede oldukça güvenilirdir ve üzerinde rahatlıkla hareket edilebilir. Yüksekliği fazla olan yerlerde çalışan işçiler, iskelenin sağlamlığı sayesinde de herhangi bir risk altında kalmadan işlerini gerçekleştirebilirler.
 
 3.Kiralama Şartları
 
Kkiralama şartları basit seviyede tutulmuştur. Genel olarak kullanım alanına göre ürünün kiralanmasına karar verilmektedir. Benzer şekilde, kiralama şartları içerisinde yer alan bir diğer husus da işin yapılacağı yüksekliktir. Belirli bir yüksekliğe kadar çıkan zemin, sadece bu yüksekliğe kadar olan işlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede verilen yükseklik ölçüleri içerisinde kalan kısımlarda güven içerisinde çalışmak mümkündür.
 

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: https://www.ankaraiskelekiralama.net/