Özellikleri
 
  Binaların, yapıların inşa edilmesi sürecinde güvenliği arttırabilmek için çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Her ne kadar yüksek yerlere ulaşılabilmek için iskele kullanılıyor olsa da, işçilerin güvenliği de büyük önem arz ettiği için kullanılan iskelelerin bir hayli kaliteli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Aksi takdirde iş güvenliğine yönelik yapılan çalışmalara ve zorunluluklara uyulmamaktadır. Bu da doğal olarak iskelelerin üzerinde çalışan işçilerin hayatını tehlikeye atmaktadır.
 
  Daha güvenli bir şekilde çalışabilmek için tasarlanan , kullanışlı olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Türkiye genelinde kiralama şirketlerinin sayısı bir hayli fazla olduğu için kolaylıkla ürünlere ulaşım sağlanabilmektedir. 
 
  Özellikleri bakımından bir hayli kullanışlı olan bu ürünler, iş sürecinden tasarruf sağlamaktadır. İşçilerin kalasları sürekli olarak taşımalarına gerek duyulmadan en başta döşenen galvaniz zemin üzerinde kolaylıkla hareket edilebilmektedir. İskele özellikleri arasında yer alan çift yönlü gidiş geliş de daha hızlı hareket edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede güvenli bir ortamda işçiler çalışabilmektedir.
 
Kullanım Alanları
 
  Kullanım alanlarının bir hayli fazla olmasından dolayı kiralama hizmetleri sürekli olarak talep görmektedir. Binaların giydirilmesi işlerinde kullanılan iskeleler, iç cephe tasarımlarında da kullanılabilmektedir. Boyama, mantolama, ısı yalıtımı gibi alanlarda kullanım gerçekleştirilebilirken, reklam ve afiş asma işlerinde de tercih edilebilir. Reklam amacı ile boyama işlerinde de güvenli bir platform oluşturmak amacı ile kullanılabilmektedir. Bu da dolayısıyla iskelelerin kullanım oranlarını fazlasıyla arttırmaktadır.
 
Kiralama Şartları
 
Zorlu bir süreç oluşturmamaktadır. Yüksek binaların yapımında kullanılan iskeleler, istenildiği ve ihtiyaç duyulduğu miktar kadar kiralanabilmektedir. Diğer iskele tiplerine göre fiyatı daha pahalı olsa da işçilerin güvenliğini asla tehlikeye atmamaktadır. Kiralama şartları tamamlanabilmesi için güvenliği arttırmak amacı ile bina yüksekliğine göre kiralama yapılmalıdır. Bu sayede kaliteli malzemeden üretilen iskeleler temin edilir ve şartlar büyük ölçüde tamamlanmış olur. Ürünlerin sertifikalı firmalar tarafından alınması da diğer bir şarttır. Aksi takdirde kullanım gerçekleştirilmesi tavsiye edilmemekte ve iş güvenliği sağlanamamaktadır.
 

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: https://www.ankaraiskelekiralama.net/